top of page

Kaabo
Wolf Warrior X

İster şehir içi, ister off-road, Kaabo'nun elektrikli scooter dünyasını sarsan sıradışı modeli Wolf Warrior X'in 2.200W (Max. 4.400W) çift motor gücüyle adrenalini sonuna kadar yaşayacaksınız.

88.900₺

  • Bonus ve World özellikli kartlara 6 taksit imkanı bulunmaktadır.

  • Belirtilen fiyatlar Havale/EFT ve Kredi Kartı ile tek çekimli ödemelerde geçerlidir.

  • Kredi Kartı ile 3 taksitli ödemelerde %5, 6 taksitli ödemelerde ise %10 banka komisyonu satış fiyatlarına eklenecektir.

2.200W

 GÜÇ

Peak Power 4.400W

70 Kmh

MAKS. HIZ

25 Kmh Limitli

70 KM

MENZİL

* Belirtilen menzil; sürücü ağırlığı (70kg), sürüş tarzı (Eco/25Kmh) ve zemin (düz-asfalt) kriterleriyle ölçümlenmiştir, değişkenlik gösterebilir.

33.8 KG

AĞIRLIK

İster şehir içinde ister arazide beklentilerin üstünde performans ve konfor sunan Wolf Warrior X, çift motorundan gelen 2.200W (Max. 4.400W) güç ve 70KM menzil özelliği ile türünün en ekstrem modellerinden biri!


Standart donanım olarak sunduğu delici farları, stop ve sinyalleri, havalı kornası ile eksiksiz bir elektrikli scooter olan Wolf Warrior X, akıllı telefon uygulaması üzerinden kullanıcıların tercihlerine göre ayarlayabildiği LED aydınlatmaları ile tüm gözler sizin üzerinizde olacak! 


Sıra dışı tasarımını güçlendirilmiş alüminyum gövdesi ile birleştiren Wolf Warrior X, çift gidonu ve türünün en özel süspansiyon sistemi ile kullanıcılarına sadece performans değil son derece konforlu bir sürüş imkanı sağlıyor.


Kaabo Wolf Warrior X

Çift kollu süspansiyonları, 10" boyutundaki ve 3" genişliğindeki şişme lastikleri ile ister şehir ister arazide bozuk zeminleri hissetmeyeceksiniz!

Çift gidon sağlamlığı ve kontrol gücü Wolf Warrior X'te sizinle! Standart donanımı içinde bulunan benzersiz LCD paneli, Eco/Turbo kullanış modu ve sinyal kontrolü ile gerçek bir kokpit ile sürüş sizi bekliyor!

Kaabo Wolf Warrior X
Kaabo Wolf Warrior X

Hidrolik frenleri, 140mm boyutundaki fren diskleri ve arka stop farları ile  Wolf Warrior X ile güvenliğiniz en üst düzeyde!

Kaabo Wolf Warrior X
GÜÇ:
2.200W (Max 4.400W)
LASTİKLER:
10" x 3"
FRENLER:
AĞIRLIK:
33.8 KG
HIZ (LİMİT):
70 Kmh (25 Kmh)
MENZİL:
70 KM
MAX. YÜK:
120 KG
ŞARJ SÜRESİ:
11 SAAT
ÖN / ARKA HİDROLİK
bottom of page