top of page

Kaabo Wolf King GT

4.000W (Max. 13.440W) motor gücüyle dünyanın en güçlü ve en hızlı elektrikli scooterları arasında zirveye oynayan Wolf King GT, kullanıcılarına eşi benzeri olmayan bir deneyim yaşatıyor.

179.900₺

  • Bonus ve World özellikli kartlara 6 taksit imkanı bulunmaktadır.

  • Belirtilen fiyatlar Havale/EFT ve Kredi Kartı ile tek çekimli ödemelerde geçerlidir.

  • Kredi Kartı ile 3 taksitli ödemelerde %5, 6 taksitli ödemelerde ise %10 banka komisyonu satış fiyatlarına eklenecektir.

4.000W

 GÜÇ

Peak Power 13.440W

100 Kmh

MAKS. HIZ

25 Kmh Limitli

180 KM

MENZİL

* Belirtilen menzil; sürücü ağırlığı (70kg), sürüş tarzı (Eco/25Kmh) ve zemin (düz-asfalt) kriterleriyle ölçümlenmiştir, değişkenlik gösterebilir.

52 KG

AĞIRLIK

Dünyada elektrikli scooter teknolojisinin ulaştığı en üst seviye olan Wolf King GT, sıra dışı bir deneyim arayan adrenalin tutkunları için üretildi.


11” Tubeless lastikleri, güçlendirilmiş alüminyum gövdesi, önde hidrolik, arkada gövdeden bağımsız süspansiyon teknolojisi ve asfalt / off-road lastik seçenekleri ile her ortama, her zemine uyum sağlıyor.


72 Volt 35 Ah LG bataryası ile kullanıcılarına 180 km’ye kadar menzil sağlayabilen Wolf King GT, mesafe konusunda da dünyanın en iddialı modeli.


Standart olarak kasasında yer alan çift LED aydınlatması, parlak şerit LED’i, stop lambaları, hem arkada hem de gidonda bulunan sinyalleri ve yine gidonda bulunan güçlü farları ve kuvvetli kornası ile bir scooterda ihtiyacınız olan tüm donanımlara sahip!


Kaabo Wolf King GT

Wolf King GT’nin katlanabilir olan çift gidonu, özel teknolojisi ile üst düzey denge ve stabiliteye sahip!

Gidonun üst merkezinde bulunan TFT ekranı ile yolculuk boyunca ihtiyacınız olan tüm bilgilere ulaşmanız çok kolay. 5 farklı hız ve ECO modu, far-sinyal-korna paneli ile lüks bir kokpit deneyimi yaşamaya hazır olun.

Kaabo Wolf King GT
Kaabo Wolf King GT

Hidrolik Fren + ABS sistemi ile üst düzey güvenlik ve Rejeneratif Elektronik Fren ile güç kazanımı bir arada.

Kaabo Wolf King GT
GÜÇ:
4.000W (Max. 8.400W)
LASTİKLER:
11" TUBELESS
FRENLER:
AĞIRLIK:
52 KG
HIZ (LİMİT):
100 Kmh (25 Kmh)
MENZİL:
180 KM
MAX. YÜK:
150 KG
ŞARJ SÜRESİ:
13 SAAT (Hızlı şarj ile 5 saat)
ÖN / ARKA HİDROLİK + ABS
bottom of page