top of page
20210326_161303.jpg

HAKKIMIZDA

Ecovolt Scooters; DNA’sında motosiklet tecrübesi ve çevre bilinci bulunan girişimcilerin, dünyadaki ulaşım trendlerinin takibi ile oluşmuş bir yatırım olarak Temmuz 2020’de Zero marka elektrikli scooter’ların distribütörlüğü ile hayata geçti.

Kullanıcılarının daha eğlenceli, daha hareketli, konfor ve keyif dolu yolculuklar yaşayabilmesi için atılan bu adım, aynı zamanda daha temiz hava ve çevre hareketi için de ciddi bir adım anlamına geliyor.

Sadece satış odaklı değil, satılan ürünün arkasında servis, yedek parça ve aksesuar anlamında da güçlü bir şekilde destek sunan Ecovolt Scooters kısa sürede hatırı sayılır bir kullanıcı dost çevresine ulaşmayı başardı.

Nisan 2021 itibariyle dünyanın bir başka önde gelen scooter markası olan Kaabo’nun da Türkiye distribütörlüğüne başlayan Ecovolt Scooters, performans odaklı, konforlu ve dünyanın en önde gelen ürünlerini Türkiye’deki scooter kullanıcılarına ulaştırmaktadır.

Mikromobilite ürünleri arasına elektrik motor destekli, pedallı bisikletleri Şubat 2022 itibariyle dahil eden Ecovolt Scooters, Portekiz markası 50 Rebels'in Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olmuştur.

bottom of page